Koreańscy mistrzowie Taekwondo.

Koreańscy mistrzowie Taekwondo goszczący w naszej Szkole od 10 do 13 lutego wysłuchali wykładu o naszej Szkole i naszym regionie przygotowanego przez młodzież naszego Gimnazjum. Uczniowie klasy IIIa o IIIg: Maja Lemańczyk, Jakub Zagożdżaon, Marek Ługowski i Paweł Smal opowiedzieli gościom w języku angielskim o tym, jak wyglada system oświaty w Polsce, przekazali informację o naszym Gimnazjum i Liceum oraz zachęcili do obejrzenia najciekawszych miejsc w Trójmieście. Mikołaj Wierciński z IIIg wspierał nas technicznie. Wykład w języku angielskim ilustrowany prezentacją oraz projektami filmowymi także w języku angielskim nasi uczniowie przygotowali pod kierunkiem Arlety Gierałtowskiej i Joanny Wiśniewskiej.

 

Gimnazjaliści zostali pochwaleni przez gości z Korei Pd. za wysoką umiejętność posługiwania się językiem obcym.

Warsztaty z mistrzami Byunem i Che 10-13 luty 2017 - GALERIA