Dzień Szekspirowski

W dniu 24 kwietnia 2017r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Szekspirowski. Na szkolnych korytarzach zawisły plakaty na temat życia Williama Szekspira i jego twórczości. Podczas 4 godziny lekcyjnej klasa II F zaprezentowała efekty pracy w projekcie edukacyjnym "Szekspir na fejsie - zalajkować, czy nie... oto jet pytanie." Projekt ten obejmował utworzenie grupy na Facebooku, przygotowanie prezentacji multimedialnych oraz wystawienie trzech sztuk "Hamlet", "Makbet" i "Romeo i Julia". "Hamlet" był inscenizacją kukiełkową natomiast pozostałe tradycyjnymi przedstawieniami. Mamy nadzieję, że dzięki takim dniom tematycznym uczniowie naszej szkoły poszerzą swoją wiedzę oraz zdobędą nowe umiejętności.
Klasa II F z opiekunami projektu: K.Hilbrycht i A. Gołaszewska