OŚRODEK TWÓRCZEJ PSYCHOEDUKACJI DAMB ZAPRASZA

Czy Twoje dziecko zadaje mnóstwo pytań, jest ciekawe świata i lubi eksperymentować z różnymi przedmiotami? Wymyśla nowe gry, jest trochę niesforne i często przewodzi w zabawach z dziećmi? A może jest typem naukowca, ogląda z pasją Dyscovery, obczytuje encyklopedie i zaskakuje Cię niesamowitymi opowieściami? Wiemy, że  nieławto być rodzicem takiego malucha, dlatego chętnie pomożemy Ci w rozwijaniu Jego zdolności.

Proponujemy dzieciom z kl. „0” – I udział w zajęciach pozalekcyjnych na terenie szkoły, które pomogą rozwinąć zdolności, wyobraźnię i kreatywne myślenie. Będą stanowiły dla dziecka wyzwanie intelektualne (np. zadania konstrukcyjne), pozwolą na kontrolę emocji (zadania dramowe), bedą rozwijały Jego wrażliwość artystyczną i pomysłowość (techniki plastyczne i muzyczne), nauczą także współpracy w grupie przy zachowaniu indywidualności dziecka.

Pierwsze pokazowe, nieodpłatne zajęcia odbędą się w piątek 15.09.2017r. o godzinie 12.35 w kawiarence na I piętrze..  Po zajęciach o 14.30 zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne.

Osoby, które jeszcze nie zgłosiły udziału dziecka w próbnych zajęciach prosimy o wcześniejszy kontakt z Andrzejem Nowakiem pod numerem telefonu: 509 991 109