Jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska w kat. I - III

Informujemy, że w dniu 23 października 2017 roku (poniedziałek) o godzinie 17:00 w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 7 przy ulicy Tytusa Chałubińskiego 13 w Gdańsku
Pan Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska
wręczy dyplomy uczniom,

którym przyznane zostały jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

• w kategoriach I – III (osiągnięcia naukowe) uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz najlepszym maturzystom.

Uczniom, którym zostały przyznane stypendia w kategorii IV za osiągnięcia sportowe (szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych) dyplomy zostaną wręczone w innym terminie.

Na uroczystości mile widziana będzie obecność rodzin i przyjaciół laureatów. W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych w okolicach miejsca gali bardzo prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej. Ze względu na dużą ilość uczestników bardzo prosimy o punktualne przybycie.