Stypendia Prezydenta Miasta Gdańska w kat. IV

Informujemy,  że w dniu 24 października 2017 roku (wtorek) o godzinie 17:00w Hali Widowiskowo Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego i Sportuprzy ul. Kazimierza Górskiego 1 w Gdańsku (wjazd od ul. Grunwaldzkiej, tuż przed stacją SHELL),  Pan Piotr Kowalczuk Zastępca Prezydenta Miasta Gdańska wręczy dyplomy uczniom, którym przyznane zostały jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska w kategorii IV tj. za bardzo dobre wyniki w nauce i  rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2016/2017.

Na uroczystości mile widziana będzie obecność rodzin i przyjaciół laureatów. W związku z ograniczoną ilością miejsc parkingowych w okolicach miejsca gali bardzo prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej.