Cała Polska czyta Ic

Nauczenie dzieci poprawnego, bogatego i pięknego języka oraz swobody w posługiwaniu się nim, jest jednym z najważniejszych powinności dorosłych wobec najmłodszych i darów, jakie możemy im przekazać. To prawdziwa przepustka do lepszego życia.
            Wprowadzając codzienne czytanie, szkoła może pomóc dzieciom w dobrym, a może nawet w doskonałym opanowaniu ojczystego języka.

Idąc tym tropem w klasie Ic rodzice nie zwalniają tempa i tłumnie przychodzą czytać dzieciom. Dziękujemy Pani Angelice Szczepaniak mamie Ani i Kasi, Pani Ani Gołaszewskiej mamie Franka oraz Pani Izie Bieszke mamie Franka.

Dobra wola dorosłych i ich motywacja do codziennego czytania, wyrasta z przekonania, że czytanie jest ważne i może odmienić życie.

Z wyrazami uznania wychowawca