Wymiana z Holandią

WYMIANA Z HOLANDIĄ W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2018/2019 Zostały jeszcze wolne miejsca!
10-17.10.2018r. - PRZYJĘCIE GOŚCI Z GRONINGEN W NASZEJ SZKOLE. REWIZYTA: KONIEC MAJA 2019.
      
      Zapisy przyjmują:
 

WSPOMNIENIA Z TEGOROCZNEJ WYMIANY (23-30 MAJA 2018r.)

Tegoroczna wymiana z Holandią (23-30 maja) udała się znakomicie. Program obfitował w atrakcje: gra miejska w Gdańsku, spływ smoczymi łodziami, wizyta w Stutthofie i na Westerplatte, anglojęzyczne zagadki w Escape Rooms, Oliwskie Zoo, dyskoteka oraz piknik w starym młynie. Czas spędzony z naszymi przyjaciółmi z Groningen wzbogacił nas nie tylko językowo, ale też kulturowo. Cieszymy się, że takie przedsięwzięcie ma miejsce w naszej szkole i bardzo dziękujemy nauczycielkom p.Katarzynie Hilbrycht, Wioletcie Koc i Katarzynie Żakowskiej za organizację. Wymiana uczniowska to przygoda zdecydowanie warta przeżycia - pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Aleksander Jakusz