Informacje dla klas VII

Rozpoczęcie roku szkolnego –  w poniedziałek 3 września 2018r. o godz. 10.00

Wszystkich uczniów zapraszamy na uroczystą mszę św. do Kościoła p.w. Św. Polikarpa o godz. 900.

Zebrania z rodzicami -  w poniedziałek 3 września o godz. 17:30

Wyjazd  integracyjny

W dniach  6.09.   -  7.09.klasy siódmewyjeżdżają na obóz integracyjnydo Ośrodka Wypoczynkowego DAL-SOLw Frydrychowie.

Kwotę 140 zł należy wpłacić  na pierwszym zebraniu z rodzicami 3.09.2018r.
- wyjazd o godz. 800, powrót po obiedzie.
- na obóz zabieramy m.in. strój sportowy i sportowe obuwie, kurtkę przeciwdeszczową, przybory do pisania.

OBIADY– Rodzic, który chce, aby jego dziecko korzystało z obiadów szkolnych, powinien zapoznać  się z Regulaminem Stołówki Szkolnej dostępnym na stronie internetowej szkoły oraz dostarczyć do sekretariatu szkoły do 31 lipca 2018r. dwa podpisane egzemplarze umowy.

Pozostałe  informacje:

• Podręczniki zostaną zakupione przez szkołę , z wyjątkiem podręcznika do religii , który podany zostanie we wrześniu.
  • Informujemy, że w naszej szkole obowiązuje zmiana obuwia
  • Strój na zajęcia wychowania fizycznego: biała koszulka , czerwone szorty oraz obuwie na salę gimnastyczną z podeszwą, która nie pozostawia zarysowań.
  • Plan lekcjizostanie podany na stronie internetowej szkoły w sierpniu.