OŚRODEK TWÓRCZEJ PSYCHOEDUKACJI DAMB - klasy 4-6

OŚRODEK TWÓRCZEJ PSYCHOEDUKACJI DAMB

Czy Twoje dziecko zadaje mnóstwo pytań, jest ciekawe świata i lubi eksperymentować z różnymi przedmiotami? Wymyśla nowe gry, jest trochę niesforne i często przewodzi w zabawach z dziećmi? A może jest typem naukowca, ogląda z pasją Dyscovery, obczytuje encyklopedie i zaskakuje Cię niesamowitymi opowieściami? Wiemy, że  nieławto być rodzicem takiego malucha, dlatego chętnie pomożemy Ci w rozwijaniu Jego zdolności.

Proponujemy dzieciom z kl. IV – VI SP udział w zajęciach pozalekcyjnych na terenie szkoły, które pomogą rozwinąć zdolności, wyobraźnię i kreatywne myślenie. Będą stanowiły dla dziecka wyzwanie intelektualne (np. zadania konstrukcyjne), pozwolą na kontrolę emocji (zadania dramowe), bedą rozwijały Jego wrażliwość artystyczną i pomysłowość (techniki plastyczne i muzyczne), nauczą także współpracy w grupie przy zachowaniu indywidualności dziecka.

Pierwsze pokazowe, nieodpłatne zajęcia odbędą się w piątek 12.09.2018r. o godzinie 14.30 w salach 220 i 223..  Po zajęciach o 15.30 zapraszamy rodziców na spotkanie organizacyjne.

Osoby, które jeszcze nie zgłosiły udziału dziecka w próbnych zajęciach prosimy o wcześniejszy kontakt z Andrzejem Nowakiem pod numerem telefonu: 509 991 109

Gdańsk, ul. Grunwaldzka 112A/2 tel. (58)345-96-88, kom. (+48)501-54-81-81 (+48)509-99-11-09 dambzdolni@tlen.pl  www.damb.org