Konkurs informatyczny - BÓBR

Już niebawem Skrzaty, Benjaminy, Juniorzy i Seniorzy staną na linii startu, by zawalczyć o wygraną w międzynarodowym konkursie informatycznym Bebras (pl. Bóbr).

Przystąpić do rywalizacji mogą uczniowie na każdym etapie edukacji,  dzieci i młodzież z danej grupy wiekowej (Skrzat – klasy I-III, Benjamin – IV-VI, Junior – gimnazja i klasy VII, VIII oraz Senior – etap ponadgimnazjalny). Udział jest  darmowy.

Konkurs główny odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018 r.

• W dniach 16-19 października 2018 r. odbędzie się  próbny Konkurs Bóbr (test próbny jest okazją dla uczniów, nauczycieli i szkół do sprawdzenia przygotowań do konkursu pod kątem technicznym i organizacyjnym).
  • Zgłoszenia do konkursu próbnego:
    • 17 września, godz. 7:00 – rozpoczęcie rejestracji na próbę konkursu.
      16 października, godz. 11:45 – zakończenie rejestracji na próbę konkursu.
  • 22 października, godz. 7:00 – rozpoczęcie rejestracji na konkurs właściwy.
  • 13 listopada, godzi. 11:45 – zakończenie rejestracji na konkurs właściwy.
    13-16 listopada 2018 r. – trwa Konkurs Bóbr 2018! W tym samym czasie uczestnicy konkursów Bóbr ze wszystkich krajów północnej półkuli przystępują do wykonywania zadań.

Archiwalne zadania są dostępne za darmo na platformie edukacyjnej mCourser.

Zgłoszenia do konkursu uczniów z klas IV, V SP 33, VII, VIII SP 33 oraz Gimnazjum nr 33 (kl. III) przyjmują nauczyciele informatyki: pani Agnieszka Wiśniewska (sala 211) i pani Beata Ćwiklińska (sala 209)

źródło: bobr.edu.pl