Konkurs informatyczny - BÓBR

Już niebawem Skrzaty, Benjaminy, Juniorzy i Seniorzy staną na linii startu, by zawalczyć o wygraną w międzynarodowym konkursie informatycznym Bebras (pl. Bóbr).

Przystąpić do rywalizacji mogą uczniowie na każdym etapie edukacji,  dzieci i młodzież z danej grupy wiekowej (Skrzat – klasy I-III, Benjamin – IV-VI, Junior – gimnazja i klasy VII, VIII oraz Senior – etap ponadgimnazjalny). Udział jest  darmowy.

Konkurs główny odbędzie się w dniach 13-16 listopada 2018 r.

14 listopada - klasy VII, VIII, gimnazjum  12.00 - 13.00

15 listopada  - klasy IV - VI godz. 12.00-13.00

16 listopada - klasy I - III godz. 12.00 - 13.00

Możecie już rejestrować się na konkurs główny! Jeśli nie wiecie jak, to zapraszamy do lektury instrukcji!

Archiwalne zadania są dostępne za darmo na platformie edukacyjnej mCourser.

Zgłoszenia do konkursu uczniów z klas IV, V SP 33, VII, VIII SP 33 oraz Gimnazjum nr 33 (kl. III) przyjmują nauczyciele informatyki: pani Agnieszka Wiśniewska (sala 211) i pani Beata Ćwiklińska (sala 209)

źródło: bobr.edu.pl