Konkursy i wyjścia

KONKURSY RECYTATORSKIE

1. 22 października 2018r. (wtorek) na 5 godzinie lekcyjnej w czytelni biblioteki odbędą się eliminacje szkolne do konkursu recytacji prozy z literatury pięknej.
Czas prezentacji – 4 minuty.

2. 30 października 2018 r. (wtorek)  na 4 godzinie lekcyjnej w czytelni odbędą się szkolne eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej.
Więcej informacji u polonistów.

WYJŚCIE DO MUZEUM

29 października 2018r. organizujemy wyjście na lekcję muzealną do Muzeum Strefa Wolnego Miasta Gdańska. Zapraszamy uczniów klas III gimnazjum i VIII szkoły podstawowej zainteresowanych międzywojennymi losami Gdańsk.
Wyjście – zbiórka w holu w trakcie  2 godziny lekcyjnej (autobus linii 210 – odjazd godz. 9.35)
Koszt – ok. 10 zł.
Każdy uczeń musi mieć legitymację szkolną, Kartę Mieszkańca Gdańska lub 2 ulgowe bilety (godzinne).
Organizator: Alicja Wielewska i Jolanta Zawada