„KARTKA NA BOŻE NARODZENIE Z NIESPODZIANKĄ”

W GRUDNIU ZAPRASZALIŚMY DO UDZIAŁU W AKCJI „KARTKA NA BOŻE NARODZENIE Z NIESPODZIANKĄ”.
Po raz pierwszy w naszej szkole odbył się konkurs polegający na tym, by dzieci i rodzice wspólnie wykonali kartki świątecznej z życzeniami i małą, słodką niespodzianką. Celem naszej akcji jest propagowanie idei życzliwości, empatii wobec osób najbardziej potrzebujących. GALERIA

Wszystkie kartki zostały przekazane do Domu Opieki Społecznej mieszczącego się w Gdańsku na ul. Polanki. Z informacji zwrotnych wiemy, iż kartki sprawiły ogromną radość. Oto podziękowania:

Zespół Szkół Ogólnokształcąych  Nr 2

Bardzo dziękujemy za kartki świąteczne z bożonarodzeniową niespodzianką  wykonane i przekazane nam przez Waszych uczniów. Kartki te towarzyszyły nam na świątecznych stołach podczas spotkania wigilijnego. Jeszcze raz dziękujemy.
Zespół Wspomagający DPS w Oliwie

Wszystkie kartki były przepiękne i od serca. Pragniemy tu przekazać na Państwa ręce podziękowania za trud i zaangażowanie, a jednocześnie pogratulować Wykonawcom. Wszystkie prace zostały nagrodzone drobną nagrodą, natomiast szczególnie nagrodzone zostały prace:

I miejsce Bianka J z klasy 0a i Bernard J z klasy 2a

II miejsce Ignacy z klasy 1c

III miejsce Milena z klasy 2b

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w tej jakże szczytnej akcji już za rok.

Koordynatorki Ewa Kuraś i Agata Jarczewska