Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły:
Martyna Dąbrowska
Michał Dąbrowski
Bartosz Popławski

zakwalifikowali się do drugiego etapu V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości.
Gratulujemy!

W drugim etapie zawodów znalazły się 3-osobowe Reprezentacje 100 szkół, które uzyskały najlepsze wyniki podczas testu eliminacji szkolnych. Zachęcamy do zapoznania się z listą uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu zawodów.

Zgodnie z harmonogramem Olimpiady eliminacje okręgowe odbędą się między 25 a 31 marca br.

Eliminacje okręgowe będą prowadzone za pośrednictwem interaktywnej aplikacji – gry menadżerskiej. Login i hasło do aplikacji otrzymają uczniowie na adresy e-mail podane w oświadczeniach o przetwarzaniu danych osobowych, które zostały przesłane do biura Olimpiady razem z arkuszami odpowiedzi z testu eliminacji szkolnych.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacji dotyczącymi działania gry menadżerskiej online. Opis dostępny jest na portalu Olimpiady: www.szkolnaop.pl

Uczniowie mogę spróbować swoich sił w testowej wersji gry menadżerskiej. Gra będzie dostępna do 22 marca br.

Wyniki eliminacji okręgowych oraz listę osób zakwalifikowanych do III etapu Olimpiady poznamy już 1 kwietnia br.!