Sukcesy w konkursach kuratoryjnych!

Miło nam poinformować o sukcesach w konkursach kuratoryjnych:

Adrian Dybowski z klasy 3b został laureatem
Kuratoryjnego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjum.

Adrian Dybowski z klasy 3b został laureatem
Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów gimnazjum.

W Kuratoryjnym Konkursie Geograficznym laureatami zostali:
Ewelina Kowalczyk z klasy 8b szkoły podstawowej;
Łukasz Janiak z klasy 3e gimnazjum

Finalistami zostali:
Agata Taczalska z klasy  8b szkoły podstawowej
Adrian Dybowski z klasy 3b gimnazjum
Mateusz Felcyn klasy 3b gimnazjum

Michał Nowowiejski z klasy 8c został lauteatem
Kuratoryjnego Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla szkół podstawowych.

Jan Skopczyński z klasy 8c został laureatem Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Ewelina Kowalczyk  z klasy 8b została finalistką Kuratoryjnego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

Jan Skopczyński z klasy 8c został finalistą Kuratoryjnego Konkursu z Historii dla uczniów szkół podstawowych.

Klara Lukas z klasy 3b została finalistką Kuratoryjnego Konkursu z Historii dla uczniów gimnazjów.

Karolina Jóżwiak z  klasy 3h i Tomasz Sankowski z klasy 3c zostali Laureatami Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów.

Łucja Kozicka  3b i Adrian Dybowski 3b zostali finalistami Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów.

Stanisław Malinowski z klasy VIIIb został finalistą Kuratoryjnego Konkursu Chemicznego dla uczniów szkół podstawowych.

Konkursy inne:

Antonina Greszczuk z klasy 8c została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla szkół podstawowych.
Anna Piszczewiat 3b została finalistką Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla gimnazjum.

Serdecznie gratulujemy Uczniom i Rodzicom!

Wkrótce zamieścimy kolejne wyniki.