unihokej

rok szkolny 2016/2017

Dnia 18.11 2016 odbyły się w naszym gimnazjum Mistrzostwa Gdańska w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.
Dziewczęta zajęły I miejsce - AWANSOWAŁY DO ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH
Skład drużyny:
3A-Sumisławska Martyna, Rulewska Aleksandra
3F-Bieszk Martyna, Kopysiewicz Marta, Sawczuk Monika
3H-Beenacka Patrycja,Jelińska Magdalena, Krause Dominika
2D-Ryszewska Patrycja
1F-Nowicka Małgorzata
1H-Siłacz Maja

Chłopcy w Mistrzostwach Gdańska zdobyli II miejsce
Skład drużyny:
3G-Kiejdo Szymon
3D-Michalski Piotr
3A-Drobicki Jan,Kiwak Patryk,Parada Hubert,Kubiak Piotr
Turbinski Jakub
Bruss Jakub
Nowicki Jakub

 

rok szkolny 2015/2016

I miejsce w Mistrzostwach Gdańska w Unihokeju Dziewcząt i Chłopców.

Skład drużyny:

Sumisławska Martyna kl. 2a

Rulewska Aleksandra kl. 2a

Kielar Anna kl. 2a

Wodzińska Natalia kl. 2a

Bieszk Martyna kl. 2f

Kopysiewicz Marta kl. 2f

Sawczuk Monika kl. 2f

Bernacka Patrycja kl. 2h

Krause Dominika

Ryszewska Patrycja kl. 1d

Kaczmarek Julia

Jelińska Magdalena kl. 2h

Opiekun: Anna Łukasiewicz

 

Skład drużyny:

BRUSS KUBA

 DRABIŃSKI ANTONI

DROBICKI JAN

DRÓŻDŻ PIOTR

 DUNAJSKI MICHAŁ

 KIEJDO SZYMON

KIWAK PATRYK

KUBIAK PIOTR

MICHALSKI PIOTR

NOWICKI JAKUB

 PARADA HUBERT

POZORSKI GRZEGORZ

Opiekun: Szymon Adamczyk

GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

II miejsce

Skład drużyny:

Sumisławska Martyna kl. 2a

Rulewska Aleksandra kl. 2a

Kielar Anna kl. 2a

Wodzińska Natalia kl. 2a

Bieszk Martyna kl. 2f

Kopysiewicz Marta kl. 2f

Sawczuk Monika kl. 2f

Bernacka Patrycja kl. 2h

Krause Dominika

Ryszewska Patrycja kl. 1d

Kaczmarek Julia

Jelińska Magdalena kl. 2h

Opiekun: Anna Łukasiewicz

 

GIMNAZJADA WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

II miejsce

Skład drużyny:

BRUSS KUBA

 DRABIŃSKI ANTONI

DROBICKI JAN

DRÓŻDŻ PIOTR

 DUNAJSKI MICHAŁ

 KIEJDO SZYMON

KIWAK PATRYK

KUBIAK PIOTR

MICHALSKI PIOTR

NOWICKI JAKUB

 PARADA HUBERT

POZORSKI GRZEGORZ

Opiekun: Szymon Adamczyk

 

 

 

rok szkolny 2014/2015

Unihokej chłopców

  • II miejsce w Mistrzostwach Gdańskiej Gimnazjady

Unihokej dziewcząt dn. 25 listopada 2014 r.

  • II miejsce w Finale XVI Wojewódzkiej Gimnazjady

 


  • GALERIA (unihokej - treningi) - tutaj
  • GALERIA (zawody) - tutaj

ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk Mistrzem Polski w kategorii juniorek młodszych w unihokeju w sezonie 2014/15!!!

        

W zakończonym w niedzielę w Orzyszu Turnieju Finałowym Mistrzostw Polski w kategorii juniorek młodszych gdańskie unihokeistki nie miały sobie równych i po raz drugi z rzędu zdobyły złote medale!

Jest to ogromny sukces naszej drużyny zważywszy, że większość dziewcząt była o dwa lata młodsza od przeciwniczek. Dwanaście z nich w poprzednim sezonie sięgnęła po tytuł wice Mistrza Polski w młodszej kategorii wiekowej, młodziczek.

Należy dodać, że ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk zdeklasowała wszystkie zespoły, odnosząc 4 zwycięstwa i remisując dopiero ostatni mecz turnieju ( mając już zapewnione złote medale i grając w rezerwowym składzie ).

„Srebrne” Podhale przegrało dwa spotkania a „brązowy” Trzebiatów wygrał tylko dwa mecze a jeden zremisował. To świadczy o bardzo wyrównanym poziomie wszystkich startujących drużyn oraz zdecydowanej dominacji Gdańska!

 

Wyniki:
UKS Jedynka Orzysz – Energa Olimpia Osowa Gdańsk  2:7
PUKS Trzebinia – Energa Olimpia Osowa Gdańsk  1:2
MLUKS Jedynka Trzebiatów – Energa Olimpia Osowa Gdańsk  2:3
Energa Olimpia Osowa Gdańsk– MMKS Podhale Nowy Targ 3:1
Energa Olimpia Osowa Gdańsk– KS Dzikie Gęsi Zielonka 3:3

MVP Turnieju została Weronika Grądzka – ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk

 

Kolejność końcowa:

1.      ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk    

2.      MMKS Podhale Nowy Targ

3.      MLUKS Jedynka Trzebiatów

4.      PUKS Trzebinia

5.      KS Dzikie Gęsi Zielonka

6.      UKS Jedynka Orzysz

ENERGA Olimpia Osowa Gdańsk

Patrycja Bernacka, Oliwia Ryszewska, Katarzyna Pawłowska, Paulina Bednarczyk, Weronika Grądzka, Alicja Stój, Roksana Polańska, Wiktoria Krajewska, Aleksandra Rulewska, Martyna Sumisławska, Paulina Lewandowska, Sara Trznadel, Dominika Krause, Anna Kielar, Marta Kopysiewicz, Monika Sawczuk, Natalia Wodzińska, Julia Kaczmarek, Magda Jelińska.

Trenerzy: Paweł i Piotr Ludwichowscy

GALERIA