Informatyka

Informacje o konkursach znajdziecie - TUTAJ

Ciekawe strony:

Już niebawem Skrzaty, Benjaminy, Juniorzy i Seniorzy staną na linii startu, by zawalczyć o wygraną w międzynarodowym konkursie informatycznym Bebras (pl. Bóbr).

Przystąpić do rywalizacji mogą uczniowie na każdym etapie edukacji,  dzieci i młodzież z danej grupy wiekowej (Skrzat – klasy I-III, Benjamin – IV-VI, Junior – gimnazja i klasy VII oraz Senior – etap ponadgimnazjalny), będzie stawać w szranki o tej samej porze, mając godzinę na rozwiązywanie zadań (oczywiście pod okiem nauczycieli). Udział jest całkowicie darmowy, a zabawa i satysfakcja gwarantowana.

Konkurs główny odbędzie się w dniach 13-17 listopada.

Serdecznie zachęcamy do na konkurs próbny, który będzie miał miejsce w pierwszym tygodniu października (2-6 października). Archiwalne zadania są dostępne za darmo na platformie edukacyjnej mCourser.

Zgłoszenia do konkursu uczniów z klas IV SP 33, VII SP 33 oraz Gimnazjum nr 33 (klas II i III) przyjmują nauczyciele informatyki: pani Agnieszka Wiśniewska (sala 211) i pani Beata Ćwiklińska (sala 209)

źródło: bobr.edu.pl